O nas

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalną firmą dezynsekcyjną, która ma na celu zapewnienie Ci komfortu psychicznego i fizycznego w domu, a także w Twoim miejscu pracy. Zajmujemy się dyskretną eliminacją nieproszonych gości takich jakich pluskwy, prusaki, czy też karaluchy, które utrudniają Ci prawidłowe funkcjonowanie i przysparzają problemów, których niemało jest w dzisiejszych czasach. Dlatego jesteśmy MY, ekipa która podejmie się walki i wygra ją z nieproszonym lokatorem.

Jak wiesz, nie ma co liczyć na przeczekanie problemu z insektami, bądź życie nadzieją, że się wyprowadzą. Świadczą o tym choćby nawet coraz to liczniejsze ślady ugryzień i coraz to większe panoszenie się karaluchów po podłodze w kuchni już za dnia! Dlatego nie czekaj dłużej, bo czas wpływa na Twoją niekorzyść, zadzwoń już dziś, skonsultuj się z Naszym ekspertem i umów się na dogodny termin żeby móc zacząć działać.

Nasz ekspert doradzi Ci jak się zachować w sytuacji pojawienia się w Twojej przestrzeni nieproszonego lokatora oraz jak się przygotować do dezynsekcji.

Insekty to Nasza codzienność, dla Ciebie to nowość, a czasem też powód do wstydu, ale pamiętaj, że niektóre z nich żyją w czystych pomieszczeniach, więc to nie znaczy, że jesteś brudasem! Tak naprawdę jest to normalna I dość popularna przypadłość w dzisiejszych czasach, dlatego, aby zapewnić Ci komfort psychiczny oferujemy pełną dyskrecję, Nasz transport nie będzie zaopatrzony w żadne logo, co więcej nasz sprzęt będzie zapakowany tak, że sąsiedzi pomyślą, że przeprowadzasz jakiś remont.

Poznaj nasze metody

Opinie naszych klientów